درباره ما

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند. امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

کامپیوتر 3000 افتخار دارد تا با فراهم کردن امکان ثبت سفارش انواع کالا (صنعتی,خانگی و…)از تمامی کشور های دنیا وباسریع زمان تحویل مشتریان خود بدهیم.

آینده ما ؟

computer3000

فروشگاه اینترنتی کامپیوتر 3000 به عنوان مرکز فروش کالای دیجیتال و تجهیزات جانبی,کالاهای صنعتی ،نو و استوک  امکان خرید اینترنتی با بهترین قیمت و امکان ثبت سفارش وخرید کالاهای خارجی و  خدمات پس از فروش را با آرامش خاطر برایتان مهیا ساخته است. تلاش این مجموعه همواره ارائه‌ی تنوعی بی نظیر از کالای دیجیتال و لوازم جانبی موبایل،لپ تاپ، کامپیوتر, تجهیزات صنعتی و… با برندهای متنوع و اصیل، به همراه بهترین قیمت، گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد.این مجموعه با ۱۵ سال سابقه‌ی درخشان و فعالیت در عرصه‌ی فروش و خدمات کالای دیجیتال و تجهیزات جانبی، در خصوص تسهیل ارائه‌ی خدمات به شما مشتریان گرامی حوزه‌ی این خدمت رسانی را افزایش داده است.

تاریخچه

راه های ارتباطی با ما

ایمیل info@computer3000.ir

تلفن 05136617457-09207024620

logo-samandehi